Polska – Rzym

Autobusy Polska – Rzym. Tanie bilety autokarowe do Włoch. Busy Polska Włochy, Polska – Rzym

BILETY AUTOKAROWE DO WŁOCH – RZYM
KUP W SYSTEMIE:

Euroticket - tanie bilety autokarowe do Włoch, linie autokarowe do Włoch, polska - rzym Voyager - tanie bilety autokarowe do Włoch, tanie linie autokarowe do Włoch, polska - rzym

Rzym to stolica kraju, usytuowana w środkowej części kraju. Miasto to jest jednym z najczęściej wybieranych punktów docelowych we Włoszech. Podróżujący wybierają go zazwyczaj jako cel wypraw turystycznych, czasem biznesowych, bądź także zarobkowych. Odległość pomiędzy miastami polskimi, a Rzymem jest dużą co sprawia, iż także podróż na tej trasie jest długa, aczkolwiek prosta.

Międzynarodowy transport autokarowy do Włoch realizowany może być na różne sposoby, jednak w każdym przypadku prowadzi przez kilka państw pośrednich, w których, w zależności od przewoźnika, mogą być ustanowione dodatkowe przystanki pośrednie, umożliwiające realizację podróży łączonej. Tak więc bezpośrednie przewozy autokarowe z Polski do Rzymu oferują następujące firmy: Almabus, Sindbad, Trans Europa, Rudnik Tumay, Eurores Rzeszów, Agat, Superpol, Eurolines Polska i Bis-Pol.

Oferta ta jest bardzo bogata, co umożliwia realizację połączeń nawet każdego dnia tygodnia, z dodatkową możliwością wyboru przewoźnika realizującego go. Część z powyższych firm proponuje bezpośrednie połączenia z Polski do Włoch, z licznymi przystankami pośrednimi po obu stronach; inni zaś proponują te połączenia z dodatkowymi przystankami w państwach pośrednich, np. w Austrii, lub Czechach. Przykładowa podróż pomiędzy stolicami krajów docelowych z firmą Eurolines Polska trwa około 31 godzin, kosztuje niewiele ponad 300 PLN i poprowadzona jest m.in. przez: Częstochowę, Kraków, Brno, Wiedeń, Graz, Klagenfurt, Mestre, Wenecję, Padwę, Bolonię i Florencję, docierając na końcu do Rzymu.

Autokary z POLSKI do WŁOCH:
Busy Polska Bolonia,
Busy Polska Florencja,
Busy Polska Mediolan,
Busy Polska Neapol,
Busy Polska Rzym,
Busy Polska Wenecja,

jak również tanie linie autokarowe do Genui, przewozy autokarowe z Polski do Rimini, przewozy autokarowe z Polski do Turynu czy autobusy do Genui.

[Głosów:1    Średnia:5/5]