Polska – Mediolan

Autobus Polska – Mediolan. Tanie bilety autokarowe do Włoch. Busy Polska Włochy

BILETY AUTOKAROWE DO WŁOCH – MEDIOLAN
KUP W SYSTEMIE:

Euroticket - tanie bilety autokarowe do Włoch, linie autokarowe do Włoch, autobus polska mediolan autobus polska mediolan, tanie linie autokarowe do Włoch, autobusy do Włoch

Międzynarodowe przewozy autokarowe na tej trasie zapewniają firmy: Intercars do Włoch, Rudnik Tumay, Almabus oraz Agat Polska Włochy. Ceny biletów są zróżnicowane i wahają się między kwotą 280, a 350 PLN w jedną stronę. Przykładowy przejazd firmy Almabus na trasie Rzeszów – Mediolan trwa około 28 godzin i prowadzi m.in. przez: Tarnów, Kraków, Katowice, Opole, Wrocław, Wiedeń, Udine, Wenecję, Padwę i Bergamo, zaś docelowo do Genui. Inny z kolei przewoźnik oferuje trasę realizowaną docelowo do Hiszpanii, z przystankami w Czechach, Austrii, Włoszech i Francji. A jeszcze inny obsługuje trasę do Włoch, prowadząc pośrednio przez Niemcy i Szwajcarię.

autokary polska - mediolan
Autobusy do Mediolanu

Mediolan jest miastem usytuowanym w północnej części kraju. Znane jest ono na całym świecie jako miasto niezwykle stylowe, w którym organizowane są też pokazy mody, nawet najbardziej znamienitych projektantów z całego świata. W Mediolanie można także zwiedzić liczne zabytki, w tym piękne muzea, pomniki. W związku z pełnionymi funkcjami można tam również spotkać słynne osobistości z całego świata. Dla wszystkich przybyszów w mieście jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura usługowo rozrywkowa, zapewniająca pełen komfort. Z Polski do Mediolanu podróżować można różnymi środkami transportu, w tym także autokarami. Możliwy jest także dojazd do innych miejscowości na trasie Polska – Włochy, wystarczy wybrać autobusy do Wenecji, autokary do Turynu, autokary do Rimini, autobusy do Neapolu czy też przewozy autokarowe z Polski do Florencji.

[Głosów:1    Średnia:5/5]