Intercars – Włochy

Intercars Autobusy do Włoch. Przejazdy autokarowe Intercars do Włoch. Tanie bilety autobusowe Polska Włochy, tanie busy do Włoch

Euroticket - tanie bilety autokarowe do Włoch

Kupuj tanie bilety autokarowe do Włoch. Sprawdź cenę biletu już teraz. Najniższe ceny biletów prosto od przewoźnika. Busy Polska Włochy.

Intercars jest to nazwa jednego z polskich przewoźników, oferujących krajowe i międzynarodowe przewozy osób. Firma działa na rynku od kilkudziesięciu lat, przez co posiada duże doświadczenie, które umożliwiło stworzenie wysokiej jakości ofertę transportową, zdobywającą zaufanie pasażerów. Do realizacji proponowanych tras firm Intercars wykorzystuje nowoczesne autokary, spełniające najwyższe standardy jakości i zapewniające bezpieczną i komfortową podróż. Siedziba główna firmy zlokalizowana jest w Krakowie, a jej drugie biuro sprzedaży w Warszawie. Inne linie autobusowe jeżdżące do Włoch, to autobusy Agat do Włoch, autokary Eurolines do Włoch, Sindbad Polska Włochy.

Firma ponadto współpracuje z licznymi punktami na terenie całej Polski, pośredniczącymi w sprzedaży biletów autokarowych. Inną drogą zakupu biletu jest droga internetowa, dzięki której można następnie dokonywać wszelkich zmian w rezerwacji. Firma Intercars stara się systematycznie badać rynek, celem dopasowania swojej oferty do zmieniających się potrzeb i wymagań. Oferuje jednocześnie liczne obniżki i rabaty, zarówno stałe, jak i sezonowe, które mają większych jej konkurencyjność na rynku transportowym. Aktualna siatka połączeń firmy Intercars obejmuje następujące kraje docelowe: Włochy, Niemcy, Czechy, Słowację, Austrię, Francję, Szwajcarię, Słowenię, Holandię, Belgię, Hiszpanię oraz Portugalię.

Jednym z krajów europejskich, do których dojechać można autokarami firmy Intercars są Włochy, usytuowane na południu Europy. Przykładowe miasta polskie, przez które przejeżdżają autokary tego przewoźnika to: Lublin, Radom, Kielce, Kraków, Katowice, Opole, Wrocław, Legnica, Toruń, Bydgoszcz, Warszawa, Łódź, Poznań, Przemyśl, Rzeszów, Olsztyn, Gdańsk, Koszalin, a także Szczecin. Z kolei miasta włoskie, do których można dojechać to: Mediolan i Wenecja. Trasa ta realizowana jest we wszystkie dni tygodnia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]