Polska – Rimini

Tanie bilety autokarowe do Włoch. Autobusy Polska – Rimini

BILETY AUTOKAROWE DO RIMINI
KUP W SYSTEMIE:

 autobusy polska - rimini, bilety autokarowe do włoch  tanie bilety autokarowe do włoch, autobusy polska - rimini

Ponieważ autobusy z Polski do Włoch są bardzo chętnie przez nas wybierane, wielu przewoźników ma w swojej ofercie właśnie autobusy do Rimini. Znajdziemy je zarówno w przeglądarce Euroticket, u takich przewoźników jak Autokar Polska, Eurobus Eurolines oraz współpracujących z nimi Trans Service i Sokół. Z kolei w wyszukiwarce Voyager, tanie linie autokarowe do Rimini oferują: Sindbad, Almabus, Interbus oraz Rudnik Tumay.

Rimini to włoska miejscowość położona w regionie Emilia-Romania, nad Morzem Adriatyckim. To jedno z najpopularniejszych miast wypoczynkowych, chętnie wybierane przez Włochów a także turystów także z Polski. Znajduje się tutaj prawie 15 km plaż, ale część z nich jest dostępna tylko dla gości hotelowych, co z jednej strony zniechęca turystów, ale z drugiej ogranicza tłumy.

Wśród ciekawych zabytków znajdziemy tutaj Łuk Triumfalny  Augusta z 27 r. p. n. e. oraz Porta Monara – zabytkowe wejście do miasta, pochodzące z tych samych czasów. Po przeciwnej stronie miasta znajduje się natomiast Most Tyberiusza, który nadal jest uznawany za jedną z najbardziej ruchliwych i tłocznych arterii Rimini.

Miłośnicy sztuki i historii powinni koniecznie odwiedzić Muzeum Miasta Rimini, znajdujące się w budynku dawnego klasztoru jezuitów. W 36 salach wystawienniczych zebrano nie tyko rzymskie znaleziska, a także freski, tablice, krzyże, poliptyki oraz dzieła powstałe w czasach Malatestów w XIV w.

Przykładowe miasta przez jakie przejeżdżają tanie linie autokarowe do Włoch, obejmują następujące miejscowości:

Białystok, Łomża, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Wyszków, warszawa, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Katowice, Tychy, Bielsko-Biała, Cieszyn, Imola, Rawenna, Cesena, Rimini, Pesaro, Fano, Ancona, Civitanowa Marche, Porto San Giorgio, San Benedetto del Tronto, Giulianova, Pescara, Francavilla al Mare, Ortona, Atessa, Lanciano, Termoli, San Severo, Foggia, Barletta, Trani, Bisceglie, Molfetta, Bari, Taranto, Francavilla Fontana, Brindisi, Lecce.

Sprawdź także:

– przewozy autokarowe z Polski do Rzymu,

– tanie linie autokarowe do Mediolanu,

– autokary do Bolonii,

– autobusy do Turynu,

– autobusy do Padwy,

– bilety autokarowe do Wenecji,

– bilety autokarowe do Neapolu,

– tanie linie autokarowe do Florencji,

– autobusy na Sycylię.

[Głosów:2    Średnia:5/5]