Polska – Florencja

Autobus Polska – Florencja. Tanie bilety autokarowe do Włoch. Busy Polska Włochy

BILETY AUTOKAROWE DO WŁOCH – FLORENCJA
KUP W SYSTEMIE:

Euroticket - tanie bilety autokarowe do Włoch, linie autokarowe do Włoch Voyager - tanie bilety autokarowe do Włoch, tanie linie autokarowe do Włoch

Florencja to miasto włoskie i jednocześnie stolica Toskanii, położona w środkowej części kraju. Jest ono uznawane za jedno z najpiękniejszych miast włoskich, o czym decyduje przede wszystkim ogromna ilość pięknych i imponujących zabytków architektonicznych. Już z daleka miasto wita przybyszów wieżami; zaś jego wnętrze wypełnione jest pięknymi, wąskimi uliczkami, ciepłym klimatem, a także nowoczesną infrastrukturą turystyczną.

Kupując u na bilety autokarowe na autobus Polska – Florencja nie płacą Państwo żadnych dodatkowych prowizji. Cena biletu jest wprost od przewoźnika i nigdzie nie można znaleźć tańszego biletu. Bilety autokarowe do Włoch są w stałej sprzedaży.

Bezpośredni dojazd z Polski do Florencji zapewniają m.in. przewoźnicy autokarowi, w tym firmy: Sindbad, Bis-Pol, Almabus, Rudnik Tumay, Bermuda Biuro Podróży, Eurores Rzeszów, Miś, Agat oraz Eurolines Polska. Dzięki nim ze wszystkich regionów Autobusy Polska Florencja odjeżdzają każdego dnia tygodnia, nawet niejednokrotnie o różnych porach dnia. Cena biletu jednostronnego wacha się w granicy 300-350 PLN. Ponadto jedna z tras kierowane są bezpośrednio z Polski do Florencji, inne zaś realizują liczne przystanki pośrednie w państwach tranzytowych.

Wśród naszych ofert można znaleźć także: autobusy do Mediolanu, autobusy do Rzymu, tanie bilety autokarowe do Padwy, autokary do Neapolu, autokary do Wenecji.

[Głosów:2    Średnia:3/5]