Polska – Neapol

Polska – Neapol Autobus. Tanie bilety autokarowe do Włoch. Busy Polska Włochy

BILETY AUTOKAROWE DO WŁOCH – NEAPOL
KUP W SYSTEMIE:

Euroticket - tanie bilety autokarowe do Włoch, linie autokarowe do Włoch Voyager - tanie bilety autokarowe do Włoch, tanie linie autokarowe do Włoch, polska - neapol

Neapol to miasto włoskie, usytuowane w południowej części kraju. Jest ono charakterystyczne ze względu na bliskość groźnego wulkanu Wezuwiusza. Oprócz obserwowania górującego nad miastem potwora, Neapol ma do zaoferowania dla turystów mnóstwo różnych atrakcji, począwszy od pięknych dzieł architektury i sztuki po słoneczny klimat, sprzyjający odpoczynkowi. Aktualnie do Neapolu podróżować można bezpośrednio także z Polski, dzięki bogatej ofercie przewoźników autokarowych, wśród których wymienić należy firmy: Sindbad, Trans Europa, Almabus, Rudnik Tumay, Agat, Superpol Sp. z o.o., Bis-Pol, czy Miś.
Busy do Neapolu
jeżdżą kilka razy w tygodniu.

Bilety autokarowe do Neapolu między innymi w ofercie Eurolines Autobusy, do wybury trasy między innymi: Warszawa Neapol, Poznań Neapol, Poznań Rzym, Złocieniec Florencja, Złocieniec Neapol.

kup tanie bilety autokarowe do neapolu
Autobusy do Neapolu

Czas przejazdu na trasie Warszawa – Neapol wynosi około 30 godzin i zależy on od przewoźnika oraz obranej przez niego trasy. Firmy powyższe przedstawiają zazwyczaj bardzo bogatą siatkę przystanków pośrednich, zapewniających mieszkańcom wszystkich regionów Polski dostęp do tej i innych tras. Neapol w niektórych trasach jest przystankiem końcom, w innych zaś tylko przystankiem pośrednim na trasie realizowanej na południe kraju. Przykładowe przystanki pośrednie po stronie włoskiej to: Boloniaautobusy do Bolonii, Florencjaautobusy do Florencji, czy Rzymautobusy do Rzymu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]