Lublin Neapol

Tanie przewozy autokarowe Agat na trasie Lublin Neapol. Busy Interbus z Polski do Włoch i z Włoch do Polski. Tanie bilety autokarowe Interbus z Lublina do Neapolu i z Neapolu do Lublina. Tanie połączenia do Kampanii

Euroticket - tanie bilety autokarowe do Włoch, linie autokarowe do Włoch Voyager - tanie bilety autokarowe do Włoch, tanie linie autokarowe do Włoch

Międzynarodowe przewozy autokarowe Interbus są jednymi z linii autobusowych, które wykonują połączenia do Włoch z Polski i na relacji powrotnej – z Włoch do Polski. Jedną z wykonywanych tras jest ta z Lublina do Neapolu i z Neapolu do Lublina.  Wśród miejscowości, które mogą liczyć na wejście lub wyjście z autokaru znajdują się: Chełm, Lublin, Kraśnik, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Gliwice, Żory, Modena, Bolonia, Florencja, Arezzo, Montepulciano, Orte, Rzym, Frosinone, Cassino, Caianello, Caserta, Neapol, Pompei, Salerno, Battipaglia.

Autokary międzynarodowe Interbus podróżują między tymi dwoma wyznaczonymi krajami przez około 33 godziny. W momencie pisania tego tekstu zatrzymują się one w Lublinie na Dworcu PKS przy alei Tysiąclecia, a w Neapolu na parkingu Metropark przy ulicy Corso Arnaldo Lucci. Jednak dane te w każdej chwili mogą ulec zmianie ze względu na możliwe remonty i wewnętrzne ustalenia firmy, więc najlepiej i najpewniej sprawdzić wiadomości na temat tanich biletów autokarowych Interbus bezpośrednio przez system Voyager.

W tym celu odszukujemy interesujące nas połączenie, np. z Polski do Włoch i w następnym kroku wyszukujemy miasta, z którego i do którego chcemy jechać. Następnie naszym oczom powinna się ukazać rozpiska wszystkich połączeń autokarowych międzynarodowych, które są dostępne na dany termin. Możemy zobaczyć datę, godzinę wyjazdu, linie autokarowe, ich rozkłady jazdy, a pod nimi fragmenty regulaminów wraz z promocjami i bonusami dostępnymi u danego przewoźnika.

Oprócz Interbusa, z Lublina do Neapolu jeżdżą również inne linie autokarowe w systemie Voyager. Są nimi busy Sindbad, autokary Almabus, przewozy osób Bermuda czy też tanie połączenia Rudnik Tumay. Oprócz tego, również konkurencja popisała się szerokim wyborem połączeń autokarowych międzynarodowych. Platforma Euroticket, bo o niej mowa zawiera w sobie wszelkie możliwe relacje Lublin – Neapol – Lublin, w tym ofertę przewozów Trans-Europa, Eurobus Eurolines Polska, Autokar Polska, linie Eurores, busy Miś, połączenia Agat do Włoch.

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię oferty sprawdź inne nasze propozycje. m.in.:

bilety autokarowe do Rzymu,

bilety autokarowe do Turynu,

bilety autokarowe do Wenecji,

przewozy autokarowe z Polski do Mediolanu,

przewozy autokarowe z Polski do Genui,

autobusy na Sycylię,

autokary do Padwy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]