Eurolines – Włochy

Przejazdy autokarowe Eurolines do Włoch. Tanie bilety autobusowe Polska Włochy, tanie busy do Włoch

Euroticket - tanie bilety autokarowe do Włoch

Kupuj tanie bilety autokarowe Eurolines – Włochy. Sprawdź cenę biletu już teraz. Najniższe ceny biletów prosto od przewoźnika. Busy Polska Włochy.

Eurolines Polska to nazwa grupy autokarowej, zrzeszającej kilku dużych przewoźników autokarowych, działających w oparciu o wspólną strategię działania. Główna siedziba firmy znajduje się w Katowicach. Od momentu, kiedy przewozy autokarowe zaczęły stawać się coraz bardziej popularne, powstawały nowe firmy przewozowe, a te, już istniejące zmuszone były do rozwinięcia działalności i uaktualnienia międzynarodowych połączeń autokarowych. Dzięki nawiązanej współpracy grupa Eurolines Polska proponuje bogatą siatkę przewozów autokarowych po całej Europie, a także nowoczesny tabor składający się z autobusów wysokiej jakości. Realizacji tras z wykorzystaniem autokarów firmy gwarantuje bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Autobusy do Włoch jeżdżą do następujących miast Włoskich: autokary do Bolonii, autobusy do Florencji, autobusy do Mediolanu, autobusy do Rzymu, przewozy autokarowe z Polski do Neapolu, autokary Polska Wenecja.

Aby skorzystać z oferty transportowej firmy Eurolines Polska wystarczy zapoznać się z warunkami przewozu, a także nabyć bilet autokarowy. Bilety autokarowe do Włoch nabywać można internetowo, bądź bezpośrednio u pośredników sprzedaży. W celu spopularyzowania oferty firma Eurolines Polska proponuje liczne obniżki i rabaty, aby bilety autokarowe były jeszcze tańsze i mogły konkurować z cenami biletów na inne, alternatywne formy transportu. Autokarem grupy Eurolines Polska podróżować można m.in. do: Austrii, Anglii, Belgii, Holandii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Słowacji, Czech, Hiszpanii, czy też Włoch. Włochy to duży kraj europejski położony na południu kontynentu. Ze względu na sąsiadowanie z kilkoma Morzami, Włochy dysponują długimi, piaszczystymi plażami. We Włoszech dostępne są także grupy, a także mnóstwo pięknych, starożytnych zabytków.

Wszystko to przyciąga miliony pasażerów ze wszystkich stron świata. Realizując powyższe trasy autokary przewożą pasażerów z Polski bezpośrednio do: Ancony, Aleksandrii, Bolonii, Cassino, Ferrary, Florencji, Mediolanu, Neapolu, Padwy, Rimini, Rzymu, Werony, Wenecji, czy też Udine. Z kolei po stronie polskiej autokary zatrzymując się m.in. w miastach: Biała Podlaska, Bydgoszcz, Białystok, Gdańsk, Poznań, Warszawa, Wrocław, czy Kraków.

[Głosów:1    Średnia:5/5]