Kraków Rimini

Tanie przewozy autokarowe Agat na trasie Kraków Rimini. Busy Eurobus Eurolines z Polski do Włoch i z Włoch do Polski. Tanie bilety autokarowe Eurobus Eurolines z Krakowa do Rimini i z Rimini do Krakowa. Tanie połączenia do Emilii-Romanii

Euroticket - tanie bilety autokarowe do Włoch, linie autokarowe do Włoch Voyager - tanie bilety autokarowe do Włoch, tanie linie autokarowe do Włoch

Z których miejscowości dostaniesz się dzięki tanim liniom autokarowym Rudnik Tumay z Polski do Włoch albo z Włoch do Polski, a dokładniej na trasie Kraków Rimini? Oto one: Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Żory, Brno, Wiedeń, Graz, Celje, Ljubljana, Wenecja, Mestre, Vicenza, Verona, Cesena, Rimini, Fano, Ancona, Civitanova Marche, Porto San Giorgio, San Benedetto del Tronto, Giulianova, Pescara, Lanciano, Termoli, San Severo, Foggia, Cerignola, Bari, Taranto, Brindisi, Lecce.

Symbolem trasy autobusowej Rudnik Tumay do Rimini z Polski jest 19. Całkowity czas podróży będzie wynosił około 22 godzin. Podajemy państwu obecne oznaczenia przystanków w miastach docelowych, jednak zawsze przed wyjazdem trzeba je dokładnie sprawdzić w rozkładzie jazdy online na naszej stronie, który jest najbardziej aktualny. Przystanki: Kraków – górna płyta Dworca MDA przy ulicy Bosackiej 18, Rimini – stazione FS, ulica Dante Alighieriego, stanowisko D.

Jak widać po powyższej liście miejscowości, autokary międzynarodowe Rudnik Tumay, które jadą do Rimini z Krakowa, zatrzymują się również w Czechach (w Brnie), w Austrii (we Wiedniu i Graz) oraz na Słowenii (w Celje i Ljubljanie), więc również tam możesz wysiąść. Bilet autokarowy online za tego typu usługę komunikacyjną w jedną stronę będzie kosztował podróżnego około 300 złotych, gdy kupi go u omawianego przewoźnika.

Oprócz połączeń autokarowych miedzynarodowych Rudnik Tumay do Włoch jeżdżą również inni przewoźnicy. Firmy transportowe, które się tym trudnią to busy Sindbad, autokary Bermuda, przewozy Almabus czy też połączenia Interbus. Wszystkie one współpracują i ogłaszają swoje tanie bilety autokarowe w platformie Voyager. Konkurencyjną wyszukiwarką biletów autobusowych przez internet jest Euroticket, który zrzesza tego typu firmy obsługujące trasę Polska-Włochy-Polska: Eurobus Eurolines Polska, Autokar Polska, Agat, Miś.

Wśród naszych ofert można znaleźć także przewozy autokarowe z Polski do Rzymu, autobusy do Florencji, bilety autokarowe do Bolonii, bilety autokarowe do Padwy, a także wiele innych połączeń autokarowych do Włoch.

[Głosów:0    Średnia:0/5]