Białystok Mediolan

Tanie przewozy autokarowe na trasie Białystok Mediolan. Busy z Polski do Włoch i z Włoch do Polski. Tanie bilety autokarowe z Białegostoku do Mediolanu i z Mediolanu do Białegostoku

Euroticket - tanie bilety autokarowe do Włoch, linie autokarowe do Włoch, białystok mediolan Voyager - tanie bilety autokarowe do Włoch, tanie linie autokarowe do Włoch, białystok mediolan

Autokary międzynarodowe różnych linii autokarowych dowiozą nas z Polski do Włoch, a także na trasie powrotnej – z Włoch do Polski. Nasza strona specjalizuje się w sprzedaży tanich biletów autokarowych, w tym z Białegostoku do Mediolanu w jedną stroną bądź łącznie z relacją powrotną Włochy – Polska.

W naszej ofercie mają Państwo do wyboru dwie konkurencyjne wyszukiwarki tanich biletów autokarowychVoyager i Euroticket. Jedna i druga ma swoje zalety – w zależności od potrzeb klienta i potencjalnej osoby podróżującej z nami. dostępne są w nich różne trasy, różni przewoźnicy oraz inne ceny biletów autokarowych online.

Jedną z istniejących możliwości jest wybranie międzynarodowych przewozów autokarowych, które ogłaszają się w Voyagerze – busów Sindbad, autokarów Rudnik Tumay i autobusów Almabus. Firmy te współpracują ze sobą ściśle, więc ich usługi są dość podobne.

Prowadzą one regularne linie autobusowe zabierające podróżnych na tego typu trasie: Białystok, Łomża, Ostrołęka, Ciechanów, Płock, Włocławek, Toruń, Inowrocław, Gniezno, Słubice, Bolzano, Trento, Rovereto, Verona, Brescia, Bergamo, Mediolan, Alessandria, Genua, Savona, Arma di Taggia, San Remo, Monaco, Nicea, Cannes. Za bilet autokarowy online zapłacimy w tym przypadku około 300 złotych.

Z Polski do Włoch na trasie Białystok Mediolan podróżują również busy konkurencji dostępne w Eurotickecie: Eurobus Eurolines Polska, oraz Agat i Autokar Polska. te dwa ostatnie łączą swoje siły, więc ich propozycja dla podróżnych jest do siebie zbliżona, u Eurobusa sprawa wygląda trochę inaczej.

Trasa Eurobus Eurolines Polska: Białystok, Łomża, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Wyszków, Warszawa, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Katowice, Tychy, Bielsko-Biała, Cieszyn, Brno, Linz, Salzburg, Innsbruck, Bolzano, Trento, Rovereto, Werona, Brescia, Bergamo, Mediolan, Tortona, Alessandria, Genua, Savona, Nicea, Antibes, Saint-Tropez, Frejus. 330-350 złotych – tyle zapłacisz za takie połączenie w jedną stronę (w obie bardziej się opłaca).

I połączenia autokarowe międzynarodowe wykonywane przez Agat i Autokar Polska: Białystok, Łomża, Ostrołęka, Pułtusk, Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Częstochowa, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Jędrzychowice, Monachium, Innsbruck, Bolzano, Trento, Werona, Brescia, Bergamo, Mediolan Turyn (Torino). 230-290-330 złotych – oto granice cenowe tanich biletów autokarowych w jedną stronę.

Możesz również wybrać przewozy autokarowe z Polski do Neapolu, przewozy autokarowe z Polski do Florencji albo przewozy autokarowe z Polski do Bolonii. W naszej ofercie znajdują się także: tanie linie autokarowe do Rzymu, bilety autokarowe do Wenecji, autokary do Genui oraz wiele innych ofert.

[Głosów:1    Średnia:5/5]