Wrocław Palermo

Tanie przewozy autokarowe Agat na trasie Wrocław Palermo. Busy Agat z Polski do Włoch i z Włoch do Polski. Tanie bilety autokarowe Agat z Wrocławia do Palermo i z Palermo do Wrocławia. Tanie połączenia na Sycylię

 autobusy polska - genua, bilety autokarowe do włoch  tanie bilety autokarowe do włoch, autobusy polska - genua

Tanie przewozy autokarowe międzynarodowe Agat jako jedne z nielicznych oferują połączenia na trasie Wrocław Palermo. Oprócz nich z Polski na Sycylię wyjeżdżają jeszcze połączenia autobusowe Autokar Polska, lecz firma ta ściśle współpracuje z Agatem. Jest to oferta dostępna w wyszukiwarce tanich biletów autokarowych online Euroticket. O dziwo, konkurencyjna platforma – Voyager – nie posiada takiego rozwiązania transportowego.

Poszczególne przystanki po drodze z Wrocławia do Palermo bądź na trasie powrotnej przedstawiają się tak: Legnica, Wrocław, Opole, Strzelce Opolskie, Gliwice, Zabrze, Bytom, Katowice, Chorzów, Tychy, Pszczyna, Bielsko-Biała, Cieszyn, Udine, Wenecja, Mestre, Padwa, Ferrara, Bolonia, Florencja, Rzym, Neapol, Salerno, Cosenza, Lamezia, Vibo Valentia, Reggio di Calabria, Villa San Giovanni, Messina, Katania, Syrakuzy, Palermo.

W ofercie last minute („Super Promocja” abo „Dobra Cena” – to napisy przy rozkładach jazdy online) za bilet autokarowy przez internet zapłacić możemy około 430-440 złotych w jedną stronę, w przypadku biletów autokarowych standardowych, cena ta wzrasta do około 490 złotych, warto więc polować na dobre okazje.

W momencie pisania tego tekstu autokary międzynarodowe Agat zatrzymują się we Wrocławiu na Dworcu PKS, na stanowisku 5, a dojeżdżają do Palermo na Dworzec Kolejowy przy Via Paolo Balsamo, jednak dane te mają tendencję do ciągłej zmiany z różnych względów, więc najlepiej na bieżąco sprawdzać je w systemie Euroticket. Autokary Agat do Włoch wyjeżdżają z Polski 3 razy w tygodniu – we wtorki, piątki i soboty, wracają równie często – w poniedziałki czwartki i niedziele.

Oprócz powyższych, istnieją również inne możliwości, by przewozy Agat do Palermo wyniosły nas mniej niż zazwyczaj – wystarczy odnaleźć dane połączenie w platformie Euroticket, a pod rozkładem jazdy znajdziemy wszelkie możliwe rabaty, bonusy i promocje obowiązujące poszczególnych klientów.

To nie jest oferta dla Ciebie? Sprawdź również autobusy do Bolonii, autokary do Florencjiprzewozy autokarowe z Polski do Wenecji, tanie bilety autokarowe do Turynu, czy tanie linie autokarowe do Rzymu, oferowane przez różnych przewoźników m.in. Eurobus Eurolines, Sindbad czy Rudnik Tumay.

[Głosów:2    Średnia:3/5]