Przemyśl Turyn

Tanie przewozy autokarowe Agat na trasie Przemyśl Turyn. Busy Agat z Polski do Włoch i z Włoch do Polski. Tanie bilety autokarowe Agat z Przemyśla do Turynu i z Turynu do Przemyśla. Tanie połączenia do Piemontu

 autobusy polska - genua, bilety autokarowe do włoch  tanie bilety autokarowe do włoch, autobusy polska - genua

Poniższe miasta to jedna z nielicznych miejscowości, które dostępne są dla osób chcących podróżować z Przemyśla do Turynu: Hrubieszów, Zamość, Tomaszów Lubelski, Lubaczów, Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Dębica, Tarnów, Brzesko, Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Jędrzychowice, Monachium, Innsbruck, Bolzano, Trento, Werona, Brescia, Bergamo, Mediolan, Turyn.

Dlaczego tak jest? Otóż Agat to prawie jedyne linie autokarowe, które wykonują połączenia autobusowe z Polski do Turynu. Oprócz nich istnieje jeszcze oferta Autokar Polska dostępnego także w systemie wyszukiwania tanich biletów autokarowych online Euroticket, lecz jest to niejako współpracownik Agatu, toteż ich dążenia są niemal wspólne. Platforma Voyager nie wyszła do tej pory z konkurencyjnymi tanimi połączeniami.

W zależności od tego, czy trafimy na „Super Promocję” (około 330 złotych), „Dobrą Cenę” (około 340 złotych), bądź tez normalne warunki kupna biletu autokarowego online – tyle przyjdzie nam zapłacić w jedną stronę. Bardziej jednak opłaca się poświęcić jednorazowo więcej pieniędzy na bilet w dwie strony –  w ostatecznym rozrachunku takie działanie będzie korzystniejsze. Zapłacimy wtedy odpowiednio około 570 – 580 – 640 złotych. Bilet typu OPEN jest droższy.

Obecne oznakowania miejsc przystankowych przewozów autokarowych Polska-Włochy są następujące (mogą się jednak zmienić w każdej chwili – trzeba śledzić rozkłady jazdy online): Przemyśl – Parking Wagabundy przy ulicy Czarnieckiego, Turyn – Autostazione Corso Vittorio Emanuele 131.

Sprawdź także:

– autobusy do Padwy,

autobusy do Bolonii,

autobusy do Rzymu,

autobusy do Mediolanu,

autobusy do Wenecji,

autokary do Genui,

autokary do Padwy,

przewozy autokarowe z Polski na Sycylię.

[Głosów:1    Średnia:5/5]