Polska – Modena

Autobus Polska – Modena. Tanie przejazdy autokarowe do Włoch. Bilety autokarowe z Polski do Włoch

 BILETY AUTOKAROWE DO WŁOCH – MODENA KUP W SYSTEMIE VOYAGER lub EUROTICKET

Euroticket - tanie bilety autokarowe z polski do modeny Voyager - tanie bilety autokarowe polska - modena

Modena z malowniczym obrazem regionu Emilia-Romania leżącego w dolinie Padu w północnych Włoszech to miejsce magiczne. Położenie miasta sprawiło, że Modena to początek szlaków górskich. W bliskiej odległości, około 10 km znajduje się podnóże Apeninów. Autokary Polska – Modena wytyczają szlaki turystyczne zapamiętywane przez wszystkich podróżników.

Przewoźnicy do Modeny

Przewozy autokarowe z Polski do Modeny zapewniają nie tylko bezpieczny dojazd. Spełniając wszelkie normy tanie linie autokarowe oferują konkurencyjne ceny przewozu. Informacje na dany temat sprawdzimy w wyszukiwarkach Voyager lub Euroticket. Wśród przewoźników, którzy w swojej ofercie mają autokary Polska – Modena znajdują się: Autokar Polska oraz Miś.

Tanie autokary Polska - Modena
Autobusy do Modeny

Zwiedzanie Modeny warto rozpocząć od zabytków miasta. Do najwspanialszych należą: Katedra; plac Piazza Grande położony w głównym miejscu miasta; dzwonnica – Ghirlandina.
W Modenie obok wspomnianych zabytków znajdziemy pałac książęcy Palazzo Ducale, gdzie aktualnie mieści się Akademia Wojskowa. Jest to pierwsza taka placówka, którą założono na świecie. Autokary do Modeny zapewniają dogodne terminy wyjazdu i powrotu oferując najwyższy poziom usług.

Autokarem do Modeny

Włochy to zachwycający kraj. Odznacza się nieprzeciętnym ukształtowaniem terenu, co w Modenie jest niezwykle widoczne. Przepływające przez miasto rzeki: Panaro i Secchia dodatkowo wzbogacają teren. Warto więc znaleźć kilka dni wolnego, zarezerwować autokary Polska – Modena i odwiedzić ten malowniczy zakątek słonecznej Italii.

Sprawdź także:

autokary z Polski do Rzymu,

– autobusy do Bolonii,

tanie bilety autokarowe na Sycylię;

– międzynarodowe przewozy autokarowe Polska – Rimini;

autobusy do Turynu

oraz setki innych miast włoskich, które znajdziesz w naszych wyszukiwarkach.

[Głosów:1    Średnia:5/5]