Polska – Parma

Autokary Polska – Parma. Tanie przejazdy autokarowe do Włoch. Bilety autokarowe z Polski do Włoch

 BILETY AUTOKAROWE DO WŁOCH – Parma

KUP W SYSTEMIE VOYAGER lub EUROTICKET

Euroticket - tanie bilety autokarowe polska - parma Voyager - tanie bilety autokarowe do Włoch, autobusy polska - parma

Parma, jako malownicze miasto i gmina leżąca w północnych Włoszech posiada bogate dziedzictwo historyczne. Ukazują je wspaniałe Kościoły, Pałace, Teatry i Muzea. Zabytkowe wspaniałości zachęcają do zwiedzania, dlatego autokary Polska – Włochy – Polska to linia turystyczna, z której korzystają tysiące podróżnych. Wszelkie połączenia oraz autokary Polska – Parma sprawdzić można za pomocą zamieszczonych  na naszej stronie wyszukiwarek Voyager i Euroticket. Tutaj również zarezerwujemy bilety autokarowe z Polski do Parmy oraz innych miejscowości, ne tylo włoskich.

Wśród przewoźników, którzy mają w swojej ofercie tanie bilety autokarowe do Parmy znajdują się: tanie linie autokarowe Miś oraz Autokar Polska. Ceny za autokary do Parmu jak również szczegółowy rozkład jazdy można znaleźć w danej wyszukiwarce.

Jeśli już zdecydujemy się na tanie bilety autokarowe do Parmy, warto wiedzieć, że jest to miasto zapoczątkowane przez Etrusków w 183 roku p.n.e. Sąsiaduje ono z Modeną znajdującą się na bezpośredniej trasie turystycznej, co dodatkowo ułatwia dojazd do malowniczej Parmy.
Parma ze swoją bogatą historią jest jednym z najciekawszych miejsc we Włoszech. Zachwyca w nim Katedra Birmańska wraz ze znajdującymi się w niej rzeźbami Benedetto Antelami oraz freskami Antonio da Correggio. Podziw budzi też Kościół św. Jana Ewangelisty i Sanktuarium Santa Maria Della Steccata.

Autokary do Parmy to najszybszy sposób na znalezienie się w tym uroczym miejscu. Na zobaczenie okazałego Pałacu Księżycowego; Pałacu Palazzo Della Pilotta; Pałacu Biskupiego. Przewozy autokarowe z Polski do Parmy zapewniają szybki dowóz w miłej atmosferze.

Autokary z Polski do Parmy wyjeżdżają z następujących miast:

 – Przemyśl, Radymno, Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Sędziszów Młp., Ropczyce, Dębica, Pilzno, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków, Myślenice, Chrzanów, Katowice, Pszczyna, Bielsko-Biała, Ustrzyki Dolne, Lesko, Sanok, Krosno, Jasło, Biecz, Gorlice, Grybów, Nowy Sącz, Limanowa, Mszana Dolna, Rabka Zdrój, Nowy Targ, Chyżne,

a następnie jadą przez:

Udine, Treviso, Mestre, Wenecja, Ferrara, Bolonia, Prato, Florencja, Chianti, Arezzo, Rzym , Cesrata, Neapol, Ottaviano, San Giuseppe Vesuviano, Palma Campania, Padwa, Vincenza, Buttapietra, Werona, Mantovam Carpi, Modena, Reggiom Emilia, Parma.

Sprawdź również:

– autobusy do Bolonii,

– bilety autokarowe do Rimini,

– przewozy autokarowe z Polski do Wenecji;

– autobusy Polska – Turyn.

[Głosów:1    Średnia:5/5]