Polska – Alessandria

Autobusy Polska – Alessandria. Tanie przejazdy autokarowe do Włoch. Bilety autokarowe z Polski do Włoch

KUP W SYSTEMIE EUROTICKET lub VOYAGER

tanie bilety autokarowe z polski do włoch tanie bilety autokarowe polska - alessandria

Autokarem do Alessandrii

Włochy to jeden z najchętniej odwiedzanych krajów w Europie. Dlatego też firmy organizujące przewozy autokarowe do Włoch cieszą się coraz większą popularnością. Dzięki naszej stronie internetowej oraz zamieszczonych tu wyszukiwarkach Voyager i Euroticket bez problemu porównasz ceny różnych biletów i wybierzesz ten najtańszy.

Jednym z najchętniej odwiedzanych miast we Włoszech jest Alessandria. Ta piękna miejscowość położona jest w regionie Piemontu, w prowincji o tej samej nazwie. Miasto to leży nad rzeką Tanaro, około 90 kilometrów na południowy wschód od Turynu. Znajduje się tam stacja, która jest ważnym węzłem kolejowym. Alessandria jest znana także z licznych muzeów, chętnie odwiedzanych przez turystów.

Przewoźnicy Polska – Alessandria

Bilety autokarowe do Alessandrii wszyscy zainteresowani mogą zakupić na naszej stronie internetowej. Dzięki temu nie trzeba nawet wychodzić z domu. Zainteresowanych ofertą jaką są autobusy do Włoch zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się informacje odnośnie wszystkich organizowanych przewozów autokarowych. Obecnie autobusy do Alessandrii organizowane są przez takie firmy jak Sindbad, Sindbad Interbus oraz Eurobus Eurolines Polska. Zapraszamy do skorzystania z naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą jaką są przewozy autokarowe do Alessandrii.

Przykładowe trasy przez jakie przejeżdżają autokary Polska – Alessandria wyglądają następująco:

  • Białystok, Łomża, Ostrołęka, Ciechanów, Płock, Włocławek, Toruń, Inowrocław, Gniezno, Słubice, Bolzano, Trento, Werona, Brescia, Bergamo, Milano (Mediolan), Alessandria.
  • Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Gliwice, Żory, Brno, Wiedeń, Celje, Ljubljana, Wenecja, Mestre, Vicenza, Werona, Brescia, Bergamo, Milano (Mediolan) , Alessandria.

[Głosów:1    Średnia:5/5]