Szczecin Rzym

Tanie przewozy autokarowe na trasie Szczecin Rzym. Busy z Polski do Włoch i z Włoch do Polski. Tanie bilety autokarowe ze Szczecina do Rzymu i z Rzymu do Szczecina

Euroticket - tanie bilety autokarowe do Włoch, linie autokarowe do Włoch, szczecin rzym Voyager - tanie bilety autokarowe do Włoch, tanie linie autokarowe do Włoch, szczecin rzym

Połączenia autokarowe międzynarodowe z Polski do Włoch i z Włoch do Polski to jedne z najczęściej wybieranych tras. Wśród nich zaszczytne miejsce zajmują także linie autokarowe, które podróżują na relacji Szczecin Rzym. Istnieje kilka możliwości kupna tanich biletów autokarowych na podróż do tych miejsc, lecz najszybszą metodą jest zakup biletu autokarowego online. Możesz to zrobić przez naszą stronę. Wystarczy użycz do te go celu platformy Voyager albo Euroticket.

W obu tych wyszukiwarkach znajdziemy różne możliwości transportowe – zamieszczona jest tam rozpiska międzynarodowych przewozów autokarowych różnych przewoźników. W Eurotickecie dowiemy się, że z Polski do Włoch jeżdżą autokary międzynarodowe Autokar Polska i Roma-Bus Plus, u których siatka miejscowości między już wspomnianymi punktami docelowymi wygląda w ten sposób: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Koszalin Białogard, Polczyn Zdrój, Złocieniec, Stargard Szczeciński, Szczecin, Berlin – Schonefeld, Norymberga, Monachium, Bolzano, Trento, Werona, Modena, Bolonia, Florencja, Arezzo, Rzym, Caserta, Neapol. Za taką przyjemność podróżny płacą około 400 złotych w jedną stronę.

Poza tym, Euroticket to również miejsce, gdzie kupić można tanie bilety autokarowe na przewozy osób Eurolines Mądeltrans. Z kolei ich przystanki prezentują się w ten oto sposób: Szczecinek, Czaplinek, Złocieniec, Stargard Szczeciński, Szczecin, Berlin, Monachium, Bolzano, Trento, Werona, Modena, Bolonia, Florencja, Rzym, Neapol. Ich oferta różni się również ceną, bilet autokarowy przez internet kosztował będzie około 420 złotych.

Ta sama trasa jest wykonywana tez przez przewozy osób, które zarezerwować można w systemie Voyager. Promocyjna cena za bilet autokarowy online wyniesie około 300 złotych, a wykonywać ją będą autokary Sindbad, Rudnik Tumay albo Almabus: Elbląg, Malbork, Tczew, Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Nowogard, Szczecin, Słubice, Bolzano, Trento, Rovereto, Verona, Modena, Bolonia, Florencja, Arezzo, Montepulciano, Orte, Rzym, Frosinone, Cassino, Caianello, Caserta, Neapol, Pompei, Salerno, Battipaglia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]