Polska – Piza

Autobusy Polska Piza. Autokary do Pizy. Autokary do Włoch

BILETY AUTOKAROWE DO PIZY
KUP W SYSTEMIE:

 autokary do ferrary  autokary do włoch - autobusy do pizy

Autobusem do Pizy

Piza jest pięknym, włoskim miastem oddalonym zaledwie 13 km od wybrzeża Morza Tyrreńskiego. Dzięki temu, miasto to bardzo chętnie ściąga turystów nie tylko z Polski, ale i z innych krajów. Jeżeli chodzi o podróż to autobusy Polska Piza poruszają się na tej trasie dość często. Nie ma większych problemów z wyjazdem w ustalonym wcześniej terminie, o ile oczywiście bilet był zarezerwowany odpowiednio wcześniej.

Autokary do Pizy wyjeżdżają z Polski i jadąc na południe europy docierają do Włoch. Jeżeli mówimy już o autokarze to musimy także wspomnieć, że bilety autokarowe do Pizy można zamówić i zarezerwować wiele tygodni wcześniej na odpowiedni dzień w taki sposób, aby na pewno wyjazd w ten właśnie konkretny dzień się udał. Autobusy Polska Piza są doskonale wyposażone na podróż. Co więcej, autokary do Pizy posiadają bardzo wysoki komfort oraz jakość z jazdy. Nikt nie powinien narzekać na komfort i wygodę. Oczywiście kwestią pozostaje czas podróży, ale niestety autokar może jechać tylko z określoną prędkością. Bilety autokarowe do Pizy zamawiać Państwo mogą przez Internet, co jest oczywiście bardzo wygodne. Jednak, jeżeli nie lubią tego Państwo robić przez Internet to zapraszamy osobiście do naszego biura podróży na rozmowę z naszym pracownikiem.

Przewoźnicy do Pizy:

Wśród przewoźników, którzy mają w swojej ofercie autokary do Włoch jak również autokary do Pizy znajdziemy m.in tanie linie autokarowe Miś, autobusy Miś oraz Autokar Polska.  Bilety autokarowe do Pizy zarezerwujemy korzystając z naszej wyszukiwarki Euroticket.

Przykładowe trasy na jakich kursują autokary Polska Piza wyglądają następująco:

  • Przemyśl, Radymno, Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Sędziszów Młp., Ropczyce, Dębica, Pilzno, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków, Myślenice, Chrzanów, Katowice, Pszczyna, Bielsko-Biała, Udine, Treviso, Mestre, Wenecja, Ferrara, Bolonia, Prato, Florencja, Chianti, Arezzo, Rzym, Caserta, Neapol, Ottaviano, San Giuseppe Vesuviano, Palma Campania, La Spezia, Massa, Viareggio, Pistoia, Lucca, Pisa, Livorno, Montespertoli, Empoli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]