Polska – Lecce

Autobusy Polska – Lecce. Tanie Autokary do Włoch. Kupuj bilety autokarowe Polska Włochy online!

KUP W SYSTEMIE EUROTICKET lub VOYAGER

tanie bilety autokarowe z polski do lecce sprzedaż i rezerwacja biletów autokarowych polska - lecce

Przewoźnicy do Lecce

Włochy to jeden z najchętniej odwiedzanych krajów w Europie. Dlatego też wiele firm organizujących różne połączenia autokarowe z Polski do Włoch cały czas poszerzają swoją ofertę o nowe miasta. Obecnie propozycją, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem są autobusy do Lecce. Zapewniają je takie firmy jak Agat, Autokar Polska, Sindbad, Sindbad-Interbus oraz Eurobus-Eurolines Polska. Już teraz skorzystaj z zamieszczonych powyżej wyszukiwarek Voyager i Euroticket i kup bilety autokarowe do Lecce w bardzo atrakcyjnych cenach. Wystarczy kilka prostych kroków aby bilet znalazł się w Twojej skrzynce mailowej. Bilety autokarowe Sindbad do Lecce, jak również bilety Interbus kupimy korzystają z wyszukiwarki Voyager. Z kolei bilety Eurobus Eurolines jak również bilety Agat i Autokar Polska – Lecce kupimy korzystając z systemu Euroiticket.

Autokary Polska – Lecce

Lecce jest miastem położonym na południu Włoch. Zwane jest Florencją południa ze względu na bardzo cenną barokową zabudowę. Liczne zabytki z czasów cesarstwa rzymskiego cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród turystów, tak więc wiele firm transportowych oferuje swoim pasażerom autobusy do Lecce. Będąc w tym mieście warto odwiedzić takie zabytki jak: katedra z XVII wieku, kościół San Giovani Battista, amfiteatr rzymski, Pałac Celestynów, Pałac Biskupi, Bazylika Santa Croce oraz kościół Sant’Irene.

Już teraz kup bilety autokarowe do Lecce i ciesz się krajobrazami jednego z najpiękniejszych miast na południu Włoch. Podróżuj autobusem do Włoch szybko, tanio i bezpośrednio.

Przykładowe trasy na jakich kursują autobusy Polska – Lecce wyglądają następująco:

  • Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Brzesko, Bochnia, Gliwice, Żory, Brno, Wiedeń, Celje, Ljubljana, Wenecja, Mestre, Vincenza, Werona, Cesena, Rimini, Ancona, civitanova Marche, Porto San Giorgio, San Benedetto del Tronto,  Giulianova, Pescara, Termoli, Foggia, Bari, Taranto, Lecce.
  • Częstochowa, Olesno, Kluczbork, Kępno, Ostrów Wielkopolski, Krotoszyn, Leszno, Głogów, Nowa Sól, Zielona Góra, Słubice, Bolzano, Trento, Verona (Werona), Cesena, Rimini, Ancoda, Civitanova Marche, Porto San Girogio, San Benedetto del Tronto, Giulianova, Pescara, Termoli, Foggia, Bari, Taranto, Lecce.

[Głosów:1    Średnia:5/5]