Gdańsk Bolonia

Tanie przewozy autokarowe Agat na trasie Gdańsk Bolonia. Busy Eurobus Eurolines z Polski do Włoch i z Włoch do Polski. Tanie bilety autokarowe Eurobus Eurolines z Gdańska do Bolonii i z Bolonii do Gdańska.

 autobusy polska bolonia, bilety autokarowe do włoch  tanie bilety autokarowe do włoch, autobusy gdańsk bolonia

W platformie rezerwacji tanich biletów autokarowych Euroticket istnieją właściwie wyłącznie dwie możliwości transportowe z Gdańska do Bolonii i z Bolonii do Gdańska (Polska – Włochy – Polska). Oprócz busów Roma-Bus Plus i linii Autokar Polska, które ściśle ze sobą współpracują, swoje autokary międzynarodowe na tej relacji wypuszcza również firma transportowa Eurobus Eurolines Polska – jednak jej bilet autokarowy online można zamówić w cenie nawet o 100 złotych niższej niż u konkurencji!

Podczas, gdy w Autokar Polska i Roma-Bus Plus zapłacimy około 400 złotych, to Eurobus Eurolines Polska – tylko około 300. Jednak również w innym systemie biletowym jest dość prężna konkurencja – u przewoźników typu Sindbad, Almabus czy Rudnik Tumay bilet jest porównywalny do Eurobus Eurolines.

Gdańsk, Tczew, Grudziądz, Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Konin, Kalisz, Sieradz, Wieluń Katowice, Tychy, Bielsko-Biała, Cieszyn, Udine, Wenecja, Mestre, Padwa, Ferrara, Bolonia, Florencja, Arezzo, Montepulciano, Rzym, Frosinone, Cassino, Caserta, Neapol – oto miejscowości, które są obsługiwane w ramach połączenia Gdańsk-Bolonia przez linie autobusowe Eurobus Eurolines. Może ono być wykonywane zastępczo przez partnerskie przewozy osób Trans Service albo Sokół, lecz zawsze będą to pojazdy odpowiednio oznaczone specjalną tablicą.

Tanie połączenia autokarowe międzynarodowe Eurobus Eurolines Polska nie bez powodu noszą takie miano – pod ich rozkładami jazdy wprost aż roi się od wszelkiego typu promocji i ustępstw względem transportowanego klienta.  Oprócz podstawowych zniżek (50, 15 i 10%), istnieje ponadto możliwość bezpłatnego rezerwowania powrotów w biletach open. Innym gratisem jest również brak zapłaty po kupnie taniego biletu autokarowego do Włoch za bagaż podstawowy i podręczny.

Sprawdź także:

przewozy autokarowe z Polski do Rzymu,

bilety autokarowe do Bolonii,

autobusy do Padwy,

przewozy autokarowe z Polski do Genui,

bilety autokarowe do Turynu,

bilety autokarowe  do Mediolanu,

bilety autokarowe do Neapolu,

przewozy autokarowe z Polski do Rimini.

[Głosów:1    Średnia:5/5]